Hakkımızda

A. Uysal Kauçuk, yaklaşık yarım yüzyıl boyunca edindiği tecrübesiyle, 50 kişilik uzman çalışan kadrosuyla ve üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünleriyle kauçuk sektörünün en iyileri arasında yerini almış bir firmadır.
A. Uysal Kauçuk, uygun fiyat ve kalite dengesini kendinde ilke edinmiştir ve müşterilerinin ihtiyaçlarını tam zamanında karşılamaktadır. Ülkemizde gelişen Türk Otomotiv sektörü ve artan üretim miktarlarına paralel olarak, A.Uysal Kauçuk ürün yelpazesini her geçen gün güncellemektedir. Sürekli gelişme ve kalite bilinci anlayışın’ çalışanlarına da benimseterek büyümeyi amaç edinmiş firmamız, bu amaçlar doğrultusunda; sürekli iyileşme ve gelişme sağlamayı, verilen eğitim ile nitelikli personel sayısını artırmayı, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan, TS-4709 standardı ve TS-EN-ISO 9001-2008 ile belgelendirilmiş üretim sistemi kalitesiyle, yüksek teknolojiyi kullanarak üretimini sürdürmek, büyüyerek değerini sürekli artıran bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Doğaya ve insana saygılı bir şekilde üretimi gerçekleştirerek, en kaliteli ürünü, uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.